Loading...

HABERLER

Antriva Evlerinden haberler ve etkinlikler
Yönetim Ofisi

YÖNETİMİN YENİ ADRESİ

Yönetim ofisimizin sitenin girişinde konumlanması her açıdan daha verimli olacak, modern prefabrik yapımız yakında hizmete giriyor olacak.

Restaurant

YENİ RESTORANIMIZ

Yeni restaurant'ımıza ait projelendirme çalışmaları Ant Yapı ile karşılıklı çalışmalarla olgunlaştırılıyor ve kısa bir süre sonra havuz kenarında keyifli yemekler yiyeceğiz.

Peyzaj Planı

PEYZAJ PLANI 2018

Antriva Evlerinde tüm bağımsız bölümlerdeki bitki envanteri hazırlanarak 52 haftalık bahçe bakım programı hazırlanmıştır. Programda hangi eve hangi günlerde Çim Biçme, Gübreleme, Ot Temizliği, Budama, Çapalama, Havalandırma ve İlaçlama için gelineceği net ve detaylı şekilde belirtilmiştir. Ayrıca bahçelerimizde hastalanan tüm bitkiler sürekli gözetimde bulundurulacak ve müdahaleler önerilecektir.

Güvenlik Çalışmaları

GÜVENLİK ÇALIŞMALARI

Toplam 7 güvenlik şirketi ile görüşmeler devam etmektedir ve bu süre zarfında mevcut şirketimizle çok kapsamlı ve detaylı bir sözleşme imzalatılarak 3 aylık uzatıma gidilmiştir.

Fitness

FITNESS TAŞINIYOR

Antriva Yönetim ofisinin taşınması Nisan ayı içinde tamamlandığında bu bölümün Fitness olarak düzenlenecektir. Eski fitness odası ise bakımını tamamladığında TV Odası olarak düzenlenecektir.

TV Odası

TV ODASI

Antriva Evleri projesinde denizle bağlantısı olan Riva deresinin kıyısında kendisine ait 1000m2 arsası ve kayıkhanesi bulunuyor. Marinamızın iskelesi hizmete hazır, tekneleri bekliyor.

Yangın Bakımı

YANGIN ALARM SİSTEMİ

Mavili şirketi ile yıllık bakım anlaşması maliklerimiz adına toplu olarak yapılmıştır. Tüm sistemin sorunsuz olarak çalışması için tüm sakinlerin bakım ve gerekli durumlarda tamirlerini eksiksiz şekilde yaptırması gereklidir.

İlaçlama

İLAÇLAMA

Yönetimimizin Büyükşehir Belediyesi ile görüşmeleri neticesinde ilaçlama faaliyetleri erkenden başlatılmıştır. 2018 ilaçlama programı çok kısa sürede yayınlanacaktır.

Bahçe Sulama

BAHÇE SULAMA

Bahçe sulama sistemi üzerinde iyileştirme çalışmaları devam etmektedir, depolar temizlenmiştir ve lab. analizlerinin yaz boyunca periyodik şekilde yapılmasına karar verilmiştir.

Emlak

EMLAK YÖNETİMİ

Satılık veya Kiralık üniteler Antriva Yönetimi tarafından takip edilmekte, maliklerimizden yada sitemize doğrudan gelen talepler ilgili maliklere ulaştırılmaktadır.

Marina & iskele

MARİNA & İSKELESİ HAZIR

Antriva Evleri projesinde denizle bağlantısı olan Riva deresinin kıyısında kendisine ait 1000m2 arsası ve kayıkhanesi bulunuyor. Marinamızın iskelesi hizmete hazır, tekneleri bekliyor.

Çocuk Oyun Parkı

ÇOCUK OYUN PARKIMIZ YENİLENDİ

Çocuklarımızın koşup oynayacağı özel ve güvenli bir alan olan çocuk parkı çocuklarımıza layık bir alana dönüştürüldü.

İLETİŞİM

Sormak, bildirmek yada paylaşmak istedikleriniz için lütfen formu doldurun, en kısa sürede size geri dönelim.

ANTRİVA EVLERİ

Antriva Evleri Ali Sami Yen Caddesi Riva Mah. Beykoz İstanbul

Tel: +90 216 319 15 77

Email: yonetim@antrivaevleri.com

ETKİNLİKLER