Loading...
Yönetim Ekibimiz

YÖNETİM & EKİBİMİZ

Yönetim kadromuz, maliklerin ihtiyaçlarına hızla cevap vererek memnuniyetlerini sağlarken, idari işleri, mali işleri ve hukuki süreçleri takip etmekte ve resmi kurumlarla olan tüm çalışmaları yönetmektedir.

Güvenlik departmanı 24 saat Antriva sakinlerine hizmet vermektedir. Vardiyalı eğitimli güvenlik elemanları ve plaka ve yüz tanıma sistemine sahip giriş kontrol noktaları, site sınırları ve içerisindeki kamera kontrol sistemleri sayesinde siteye giriş ve çıkışlar da dâhil olmak üzere güvenlik en üst seviyede sağlanmaktadır. Yangın algılama ve alarm sistemleri ile acil durum planları ve tatbikatları sayesinde tüm olası senaryolara karşı tedbirler en üst seviyededir.

Antriva Evlerinde site sakinlerinin tüm teknik tamir/bakım ihtiyaçları site bünyesindeki teknik ekiplerimiz sayesinde anında karşılanabilmektedir. Tesisat, elektrik, boya vb gibi birçok hizmet en hızlı ve kaliteli şekilde sağlanmaktadır. Sauna, açık ve kapalı havuz (ısıtmalı), villalardaki asansörler, yerden ısıtma & kombileri, klimalar, otopark kapıları, jeneratörler, yangın sistemleri ile su arıtma tesislerinin bakımı ve gerektiğinde tamiri ekibimizce yürütülmektedir. Apsiyon yazılımı ile tüm hizmetler kolayca koordine edilebilmektedir.

Antriva Evleri kendi bünyesindeki eğitimli ve deneyimli peyzaj ekibi ile 100 dönüm araziye yayılan evlerin bahçeleri ile tüm ortak alanların bitki bakımını sağlamaktadır. Tüm sitedeki ağaç çiçek ve özel bitkilerin envanteri düzenli olarak tutulmakta ve sulama, bitki ekim, çim biçme, gübreleme, ilaçlama, budama ve yabani ot toplama gibi tüm hizmetler peyzaj ekibimiz tarafından eksiksiz şekilde sağlanmaktadır. Antriva Evleri'nin maliklerine ait Riva deresine cepheli marina arsasının bitki bakımı da ekibimizce gerçekleştirilmektedir.

BİZE ULAŞIN

Sormak, bildirmek yada paylaşmak istedikleriniz için lütfen formu doldurun, en kısa sürede size geri dönelim.

ANTRİVA EVLERİ

Antriva Evleri Ali Sami Yen Caddesi Riva Mah. Beykoz İstanbul

Tel: +90 216 319 15 77

Email: yonetim@antrivaevleri.com

ETKİNLİKLER