Loading...

SATILIK & KİRALIKLAR

ANTRİVA'DA YAŞAMAK İÇİN SİTE YÖNETİMİNE ULAŞMANIZ YETERLİ
  • A tipi müstakil villa
  • B tipi müstakil villa
  • C tipi ikiz villa
  • A tipi müstakil villa
  • B tipi müstakil villa
  • C tipi ikiz villa

SATILIKLAR

Antriva Evleri'nde satışlar uzun süre önce tamamlanmıştır. Sadece maliklerimize ait villaların satışı için fırsatlar doğabilmektedir. Antriva Evlerinde A-B-C tip villa satın almayı düşünüyorsanız doğrudan site yöneticimiz ile görüşerek varsa alternatifler ve fiyatları hakkında doğrudan bilgi alabilirsiniz. Sizlere, gelecekteki komşularımıza yardımcı olmaktan memnun oluruz. Hizmetimiz, ücretsiz olup hem sizlere hem de maliklerimize en doğru bilgilerin verilmesi ve alım-satım sürecinin sağlıklı şekilde gerçekleşmesini hedeflemektedir.

KİRALIKLAR

Antriva Evleri'nde zaman zaman kiralık villa fırsatları bulunmaktadır. Mevcut kiralıklar hakkında Site Yönetiminden en doğru güncel bilgileri ücretsiz şekilde alabilirsiniz. Müsait kiralık olmaması durumunda, yeni bir fırsat çıkması durumunda size bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Konut sahipleri ile kiracıların site yönetimlerine karşı yasal sorumlulukları bulunmaktadır ve bu konuda yönetim olarak sizler bilgilendirmek ve yeni bir yaşama başlamanız için size yardımcı olmaktan memnun oluruz.

TALEBİNİZİ İLETİN

A-B-C tip villalarımızdan satın almak veya kiralamak için lütfen formu doldurun, en kısa sürede size geri dönelim. Antriva Evlerinde maliklerimize ait mülklerin satışı ve kiralaması için güvenilir tek adres yönetimimizdir.

ANTRİVA EVLERİ

Antriva Evleri Ali Sami Yen Caddesi. Riva Mah. Beykoz İstanbul

Tel: +90 216 319 15 77

Email: yonetim@antrivaevleri.com

ETKİNLİKLER