Loading...

ANTYAPI & ANTRİVA EVLERİ

USTALIK DÖNEMİNE AİT ÖZEL LÜKS PROJESİ

EV

DÖNÜM

YAŞAM BAŞLANGICI

Ağaç

Dünyanın en büyük 100 inşaat firmasından biri olarak, her yeni projemizle büyük değerler inşa etmek, ilk ve en önemli işimiz. Dünyanın ve Türkiye'nin saygı duyulan pek çok projesinde bizim adımızın olması, en büyük gurur kaynağımız.

Merkezi İstanbul'da ve Moskova'da bulunan Ant Yapı San. ve Tic. A.Ş., 1991 yılından bu yana yurt içinde ve yurt dışında konut, tatil sitesi, okul, hastane, dinlenme ve eğlence tesisleri vb. nitelikte özel yapıların inşaat ve taahhüt işleri alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

Engineering News Record (ENR) Dergisi tarafından yayınlanan uluslararası alanda en çok iş yapan 250 müteahhit sıralamasında 2016 yılında 86. sıraya yükselen Ant Yapı, Rusya’da dört yeni projeyi daha tamamladı. Yatırım tutarı 211 milyon doları bulan, toplam 334 bin metrekare büyüklüğündeki bu dört proje; iki konut, bir terminal binası ve bir iş merkezinden oluşuyor.

www.antyapi.com

Gerçekleştirdiği konut projelerinin tümünde sıradan olmamaya, fark yaratmaya, bunu başarmak için de her zaman “kılı kırk yaran” bir titizlikle çalışmaya özen gösteren Ant Yapı bu çerçevede, uzun zamandır gündeminde olan ve Ant Yapı’nın çeşitli projelerinde ev sahibi olan dostlarının da ısrarla teşvik ettiği, özel bir villa projesi gerçekleştirmiştir. 100 dönüm arazide 99 villadan ve sosyal tesislerden oluşan ANTRİVA projesinde birinci öncelik doğayla bütünleşmek olmuştur.

ANTRİVA’da yaşamak, alabildiğine yeşilin içinde olmak, doğayı hissedebilmek, çam ağaçlarının gölgesinde kitap okuyabilmek, dere kenarında uzun yürüyüşler yapabilmek ve çok daha fazlasıdır.

ANTRİVA sakini olmanın, belki de yaşamınıza katacağı en önemli güzelliklerden biri, birlikte yaşama kültürünü benimsemiş seçkin komşulara, komşudan öte dostlara sahip olmak olacaktır.
ANTRİVA sakinleri, Türkiye’nin nadir güzellikte ve ulaşım imkanlarına sahip, denizle bağlantısı olan Riva deresinin kıyısındaki kayıkhanemizden tekneleri ile açılıp, denizin ve derenin tadını çıkaracaklar.

Bir ANTRİVA villasının, yaşamınızdaki önemini planlarken dikkat ediniz! Konuklarınızı rahatça ağırlayabileceğiniz aydınlık salonlarıyla, isterseniz işinizi evinizden yürütebileceğiniz her türlü alt yapısı hazır çalışma odalarıyla, geniş, işlevsel ve şık mutfaklarıyla, içinden çıkmak istemeyeceğiniz modern banyolarıyla, huzurlu ve sessiz yatak odalarıyla, ANTRİVA’daki eviniz “esas eviniz” olacaktır.

S.S. Sabancı Çalışanları Riva Konut Yapı Kooperatifi ile Ant Yapı, Antriva Evleri projesini gerçekleştiren iki önemli gruptur.

Ant Yapı, İstanbul'un gözde bölgelerinden Riva'da Sabancı Çalışanları Kooperatifi'ne ait 100 dönümlük arsa üzerine 100 villa yapmak için, üst düzey yöneticilerinin kurduğu Sabancı Çalışanları Kooperatifi'yle kat karşılığı anlaşarak, Antriva projesini gerçekleştirmiştir.

BİZE ULAŞIN

Sormak, bildirmek yada paylaşmak istedikleriniz için lütfen formu doldurun, en kısa sürede size geri dönelim.

ANTRİVA EVLERİ

Antriva Evleri Ali Sami Yen Caddesi Riva Mah. Beykoz İstanbul

Tel: +90 216 319 15 77

Email: yonetim@antrivaevleri.com

ETKİNLİKLER